Skoda World.eu

Car Company, Czech Republic

VIP patron: Geostezka.cz


ŠKODA AUTO Česká republika

"Poklad" na konci duhy


Brána č. 7 ve škodovce

Staví se vlastní podnikový kostel

1.4.2018

Málo známou skutečností asi je, že automobilka Škoda bude mít svůj vlastní kostel. Ostatně, je to docela logické, po zaměstnancích se prý požadují doslova zázraky (ty na počkání), ale i věci zcela nemožné (ty stačí udělat do tří dnů).

V podniku se dějí věci až neuvěřitelné...


Slyšel jsem např. od kámoše informaci, které se jen ztěží dá uvěřit, ale proč by ne... Mezi lidmi jsou tací, kteří nadpřirozené bytosti vidí, tak co, proč by se v podniku nějaká taková bytost také nemohla objevit.

Ten můj známý prý sám byl svědkem následující situace: jeho spolupracovnice s někým po telefonu dlouze rozprávěla (s kým a o čem, pracujíce, to nevnímal), ale zbystřil, když náhle, velice rozhorleně, vyčítavým hlasem, značně nahlas, prohlásila: Pane Bože, já se z Tebe zblázním! To je přece "dosti neobvyklé"...

Nebo jindy, ta samá kolegyně, prý zase s někým telefonovala, načež dosti nazlobeně zvolala: Ježíši Kriste, to snad není možné! No, lidičky, není i tohle už docela jasný důkaz něčeho neobvyklého? Na externí volání jsou ty telefony zablokované, dá se s nimi volat pouze po podniku, takže nikam mimo něj, třeba do nebe, volat nemohla. Záhada... Dalo by se tedy divit, že se tam staví kostel?

Stavba nové škodovácké lakovny u hřbitova

Jo, že prý to bude nová lakovna! Nevěřím, co jiného by se jen pár metrů od hřbitovní zdi asi tak mohlo stavět, když ne kostel?

Pokud tam budou ke zpovědi chodit i někteří zaměstnanci a vedoucí, které znám já, tak to se bude muset umět farář hodně moc ohánět, aby všechny ty jejich hříchy stačil vyslechnout a ještě dal i rozhřešení... Ono to zase přinese i hodně tahanic s odborama. Bude se tam moci chodit v pracovní době, nebo mimo ní? To ví jen Bůh...

Koho ještě uvedené skutečnosti nepřesvědčily, tak si dovoluji doplnit ještě to, že o podniku je veřejně známo, že se v jeho areálu vyskytuje silná pozitivní energetická zóna. Jen si nemohu vzpomenout, kde jsem to četl... Bylo to myslím na poslední stránce nějakého časopisu, jen nevím, kterého. Dejte mi prosím vědět, kdo to ví, ať je i tato informace podložená hodnověrným podkladem.

Stavba nové škodovácké lakovny u hřbitova

No bóóóže, tak jsem trošku pustil fantazii ze řetězu... Co jste také na "apríla" čekali? No, ale vážně, ta stavba tam fakt vypadá jako pěst na oko, tohle se tedy moc nepovedlo. Až někdy výhledově umřu, prosím dát raději na virtuální hřbitůvek, tam budu mít větší klid...


Menu:


Relax:

Logo VIPportálu


Links change


zc.latroppiv@atsop  

 Write


Copyright ©